| MG4Life a întrebat:

TPU urgent, funda, cum as putea creste in inaltime foarte repede? Am nevoie urgent,
Fara medicamente si stimuli, inot sau altceva, cel mai sigur si promitator rezultat, va rog mult

3 răspunsuri:
| Adyboy7 a răspuns:

Nu exista foarte repede, daca ai acces cel mai bine e sa faci niste tractiuni la bara zilnice... daca nu-ti convine nici un fel de efort fizic, nu ai ce sa faci, mai ales daca parinti/rudele tale sunt scunde!

| MG4Life explică (pentru Adyboy7):

Nu, vreau sa fac exercitii, am incercat si la bara, am 15 ani si 1.72, scund dupa parerea mea, eu vreau sa ajung undeva la 1.86-1.90big grin

| Adyboy7 a răspuns:

Eu am 16 ani si aceiasi inaltimewinking nu este o rusine, daca esti interesat intr-o fata mai inalta si stiu ca nu merge tu mai mic ea mai inalta... [ e un dezacord total ] cauta altawinking sunt destule fete pe lume tongue + ca la 15 ani e normal sa ai o inaltime medie, unii se dezvolta mai devreme altii mai tarziu, baieti pana pe la 22 ani parca, tot cresc happy