| pynnk a întrebat:

Ce pot face pentru am creste parul mai repede? dar fara ulei de ricin sau medicamente. ceva natural va rog urgent love struck

9 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Răbdarea este cea mai simplă şi rapidă rezolvare a problemei. dacă doreşti neapărat, îţi poţi lua extensii.nu se va observa.

| mishuzuchan a răspuns:

Moaptea il impletesti strans ^^

| Ideea a răspuns:

Spalate pe cap cu un shampon de volum.

| mayafashion29 a răspuns:

Incearca ceaiul de urzici! Am auzit ca este eficient. Poti intreba o pers mai invarsta si sigur iti va spune daca functioneaza sau nu! Bafta :X

| BizZi a răspuns:

Uleiul de ricini este cel mai bun, dar incearca sa folosesti ulei de masline, care se spune ca face minuni.
Uleiul de masline trateaza varfurile de par despicate, indeparteaza matreata si confera stalucire chiar si celui mai deteriorat par. Contine acizi grasi omega, in special omega 3 si omega 6, care au un efect pozitiv asupra sanatatii, pielii si parului. Incearca, Succes!

| BizZi a răspuns:

Incearca sa il ti departe de placa, ondulator si spuma, foloseste uleiul de masline care contine omega 3 si 6 si acizi grasi, tinel cat mai inpletit. succes!

| P3psY a răspuns:

Am cv dar nu cred ca iti va placea...thinking date cu bere pe parsi iti va creste

| LoOvE a răspuns (pentru P3psY):

Bere ma? De unde ai scos-o pe asta?

| P3psY a răspuns:

Pentru ca am incercat si acum ma tund din luna in luna