| Carolina1972 a întrebat:

TPU,voi cum ati slabit?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

A fost un proces destul de lung si de greu. Am trecut prin multe faze si caderi nervoase. De multe ori mancam putin si nu mai slabeam deloc. Dar pur si simplu nu m-am lasat pana nu mi-am indeplinit scopul. Eu stiam pentru ce am luptat ca sa ajung departe si desi aveam saptamani in care stopam, nu m-am oprit. Fiindca rezultatele erau deja prea frumoase ca sa pun punct.
Eu dupa toate prostiile de diete pe care le-am tinut in copilarie, am ales sa imi schimb stilul de viata si sa imi fac un regim. Dar nu trebuie sa fie ceva exact. Da-i corpului tau ce simti tu ca are nevoie. Nu sa stii o dieta stricta scrisa de cineva.
Eu sincer m-am uitat la foarte multi youtuberi care au vorbit despre experientele lor. Ai foarte multe video-uri pe Youtube legate de acest subiect. Am mers la sala, ieseam sa ma plimb des, faceam antrenamente acasa uneori, tot asa de pe Youtube. Si cu multa ambitie si rabdare am reusit.

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E greu sa slabesti! trebuie sa ai vointa ambitie multa! altfel nu se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alimentație sănătoasă și sport, condimentate cu o ambiție de fier.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Deficit caloric
-Alegeri alimentare sanatoase
-Exercitii fizice
-Program de somn si mese aproximativ egulat
-Rabdare
-Ambitie
Asa am slabit 13 kg happy