| MihaelaMykydutza a întrebat:

TPU vreau sa ma mut la alta scoala pentru ca nu mai suport cu colegi mei.Mam saturat de ei si de cum ma jigneste mereu asa ca m-am hotarat sa ma mut la scoala unde s-a mutat si prietena mea acolo este mai bine si prietena mea ia note bune acolo si eu iau numai note proaste.Aici nici un deget nu pot sa il misc de ei ca imediat ma ataca.Doamna diriginta ii apara pe ei nu pe mine.

4 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Asa si? care e intrebarea?
sau doar ne povesteai?

| MihaelaMykydutza explică (pentru papusica987):

Vroiam un sfat dar daca nu poti sami spui ok nu am nici o problema

| papusica987 a răspuns (pentru MihaelaMykydutza):

Pai nu aveam de unde sa stiu daca nu ai precizat.
parerea mea e ca ar trebui sa te muti daca in clasa in care esti nu te simti bine dar sa stii ca in orice scoala poti da peste asa ceva.

| floaredetei a răspuns:

Fix asta mi se intampla si mie..Si eu vreau sa ma mut. Dupa parerea mea..sa te muti mai bine.big grin