| gohsty a întrebat:

>TPUU:*:*:*big grin< E vreo sansa sa pot reinstala toate programele (ma refer si la my computer, ca exemplu) fara sa reinstalez windousu? Si daca pot cam ce si cum se face? Daca nu stiti,laughing cum pot reinstala windousu? Nu pot chema pe nimeni sa ma ajute si de aceea vreau sa fac singura... V rog rapiiiiiiid

2 răspunsuri:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Cauta pe net, instalare windous (pe care il vrei) noteaza pe o foita, dupa aia bagi cd-ul si astepti. Dupa te iei dupa ce scrie pe foitakiss.
Baftaaakiss ><