| basik a întrebat:

Trebuie sa fac un dialog intre mine si Mos Craciun dati-mi niste idei big grin

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Poti scrie ca in noaptea ajunului de Craciun, te-ai trezit pentru a bea un pahar de apa si cand ai ajuns in sufragerie l-ai vazut pe Mos Craciun. Tu ai fost foarte mirata cand l-ai vazut, iar el te-a intrebat de ce nu dormi la ora asta si ce cadouri ti-ai dori. Tu ii spui ce-ti doresti, iar el iti indeplineste dorinta. Ii multumesti si ii spui sa treaca pe la tine si anul viitor. Acesta spune ca va mai veni daca o sa fii cuminte si pleaca cu sania trasa de reni la casele celorlalti copii.

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Sper ca te-am ajutat cat de cat happy

| basik explică (pentru adorciocolata):

Ms de raspuns e forte bun

| basik explică (pentru adorciocolata):

Ms de raspuns

| adorciocolata a răspuns:

Cu placere

| basik explică:

Ms de raspuns foarte bun big grin