| NoNameW a întrebat:

Trebuie sa invat 2 pagini despre orice.
Despre ce anume sa invat? E un fel de monolog

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Invata despre mileniul III

| Maomau a răspuns:

Despre ce probleme te framanta!
Fie ele ce tin de viitorul tau int-o tara ca Ro. Fie ele de valoarea scolii care scoate numai idioti, parca asa zicea basescu... fie despre prietenie, prima iubire sau despre cainele tau (daca il ai)!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Sa inveti despre orice, hmmthinking Ti-as sugera Mihai Eminescu, Ion Creanga, poezi, scriitori daca vrei sa impresinezi pe cineva sau einstein eu stiu eu ti-as sugera sau despre un scriitor nu prea cunoscut dar care a scris carti interesante sau nu stiu exact despre un anumit lucru in general stiu ca nnu prea te-am ajutata dar ti-am zis parerea tongue