| zuziOoO a întrebat:

Trebuie sa va povestesc ceva oribil! o prietena de-a mea m-a chemat la ea ieri cu scuza ca vrea sa-mi arate ceva, si sa masturbat(nu-i venise ciuclul vreodata) eu am plecat imediat cand am vazut ce face, apoi peste o ora m-a sunat si mi-a zis ca a iesit sange si nu sa mai intamplat ea nu stie daca i-a venit ciclul sa nu, voi ce parere aveti, i-a venit ciclul sa-u nu?

4 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Daca doar sa masat cred ca i-a venit ciclu dar daca si-a bagat degetul inantru sa-r putea sa se fi dizvirginat

| Zaika_7941 a răspuns:

Cel mai probabil si-a rupt himenul, atunci cind ti se incepe ciclul ai unle dureri!

| bhubhuaa a răspuns:

Si-a rupt himenul, nu i-a venit menstruatia.

| Dor1n4Killer a răspuns:

Ma nene aia sa dezvirginat de aia i-a curs sangelaughing)))))