| PewDiePieWWE12334 a întrebat:

Am o prietena, Victoria, care arte doar 14 ani, neimpliniti, si se ("masturbeaza") cu...vibratorul. nu stiam asa ceva chiar am fost scarbita...dar mi.a povestit caci era super ingrozita ca.i venise ciclul apoi s.a masturbat iar si nu i.a mai venit vreo 2 luni. e super ingrozita si nu stie ce sa faca. si crede ca n.o sa mai aiba vreodata ciclu si ca n.o sa poate face vreodata copii ("wtf?!") Ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| elenna01 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa se duca la un control ginecologic, tinand ca este si mica...este posibil sa aiba pauze pana se stabileste menstruatia.Cunosc fete carora nu le venea 1 luna 2 sau chiar 3 si apoi le venea normal...dar dupa 1 an s-a stabilit.

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Invidioaso! tongue

| PewDiePieWWE12334 explică (pentru h3r):

Wtf?! nu intelegi ca e prietena mea cea mai buna. logic ca sunt speriata pentru ea, nici macar n.as pune vreodata gura pe tigara d'apai sa fac asa ceva. te rog, da.mi un raspuns serios macar.

| PewDiePieWWE12334 explică (pentru h3r):

Frate, e prietena mea cea mai buna, nu.mi pasa ce face atata timp cat o ajut cu consecintele, te rog, da.mi un raspuns serios

| Oana92 a răspuns:

Sper doar ca 1996 nu e anul tau de nastere...

| PewDiePieWWE12334 explică (pentru Oana92):

Nu e laughing

| Oana92 a răspuns (pentru PewDiePieWWE12334):

E de plans, nu de ras!

| BadGirL17 a răspuns (pentru Oana92):

Dc?

| e1xtz a răspuns:

Sa continue cu unul mai lung si mai gros..numai asa poate sa il aduca inapoi..pe ciclu adica.ok

| PewDiePieWWE12334 explică (pentru e1xtz):

Foarte amuzant. e serios. she's really freaked out. straight face

| InsertName a răspuns:

...nu e ca si cum ar fi ramas insarcinata cu un vibrator.