| Cata7hDr a întrebat:

Acum am trecut pe clasa a 9-a si am multi colegi noi pe care nu ii cunosc.De felul meu sunt mai timid si nu stiu cum sa ma integrez printre ei, asa ca daca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi as fi foarte recunoscator. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| NataliaAntonia a răspuns:

Buna! Parerea mea este sa lasi timiditatea la o parte ca te poate distanta din ce in ce mai mult de modul de a-ti face prieteni. Eu zic sa incerci sa te apropii din ce in ce mai mult de persoanele care iti aseamana in caracter, si cine stie? Poate vei descoperii ca aveti multe in comun..Mult succes in continuare! happy