| waterloo a întrebat:

Trec printr-o perioada mai grea si nu mai stiu cum sa fac fata situatiei. M-ar ajuta sa vorbesc cu cineva despre asta, dar familia si prietenii nu pot fii impartiali. Sunt sigura ca toti au trecut prin drame, mai mari sau mai mici, in cursul vietii, dar vreau sa stiu si eu cum pot sa trec mai usor peste. Mai exista lume pe net care vrea doar sa vorbeasca, sa discute probleme... chat anyone?

Răspuns Câştigător
| TeoBizz a răspuns:

Am eu chef. daca vrei. add superoita_luv_muzica [ nu râde de idrolling on the floor e vechiblushing]
Si eu trec printr-o perioada greuta.oh go onbut. this is the lifeoh go on. rolling eyes