| kitty00 a întrebat:

Tu ce mananci de dimineata, cand mergi la scoala(micul dejun)? big grin

7 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Pffff scoala am terminat o de ceva vreme dar iti pot zice ce mananc la prima ora..cand deshid ochii big grin imi fac un ceai natural de menta si in loc de zahar pun 1-2 linguritze de miere. cu paine prajita. cica face bine la stomac big grin asta nu mereu de ce sa mint tongue iti recomand big grin dupa 1 sapt vezi si rezultatul big grin in sensul bun big grin

| feraryyy78 a răspuns:

Mananc putin. De exemplu mananc iaurt, banana, biscuiti, cozonac, mar si alte maruntele d-astea.

| LetMeHelp a răspuns:

Acum nu mai merg la scoala (am terminat-o), dar eu mancam cereale cu lapte ori un sandwich.Trebuie sa mananci oricum ceva inainte sa pleci la scoala.Pe mine mama ma batea mereu la cap sa mananc ceva laughing.

| Skynettt a răspuns:

Depinde cum ma trezesc cateodata cereale, cateodata un pahara cu lapte, un ou, un sadwich ...se zice ca ee foarte importatnt micul dejun...

| AxXeL1124 a răspuns:

Lapte,cereale,ceai,un fruct.

| AnonimmANNONIMM a răspuns:

Lapte cu cereale integrale.thinking

| Sorynik1997 a răspuns:

Cereale cu lapte sau cacao laughing