| FloryAlexaMiha a întrebat:

Tu ce parere ai despre viata la tara?
Viata la tara este:

7 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

-> cu multa treaba de facut
-> fara prea multe magazine, mall-uri, fast-food-uri, cluburi blah blah blah
->linistita, fara aglomeratia de la oras
-> cu aer curat

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Da asa este, nu prea multe magazine, nu ai multa treaba de facut daca nu ai animale, doar ca trebuie sa iti ingijesti gradina si casa, o! Si familia!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu stau la tara si e minunat nu pot descrie ce fericita sunt ca nu stau la oras.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Frumoasa. De ce? Pentru ca ai mia multe lucruri de facut si e aerul mult mai curat si oamenii mai sanatosi, oameni de treaba care te ajuta si nu vor nimic in schimb, dar cei de la Bucuresti nu vor intelege niciodata chestia asta. Ei vor spune tot timpul ca la tara sunt oameni saraci, fara carte si cei care se duc la scoala (la tara) cei de la Bucuresti spun ca scoala de acolo e proasta doar pentru ca e la tara. Ei, nu e adevarat! Peste tot e la fel...eu stau la tara si stiu cum e si am terminat azi scoala si am luat asa: diploma de exelenta, eleva anului si multe diplome+ premiul 1 cu cornita! Acum ce mai spuneti!? Mie imi place la tara!

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

P.S: Scuze ca am postat atata dar...ai multe lucruri de facut prin: iesit afara, jucat, ingrijirea casei, curtei, jucatul cu animalele, chestii...infricosatoare ca spun asa (daca iti e fruca de caini), dar nu neaparat sa muncestiiiii!

| ChangeYourLife a răspuns:

1.PLICTISEALA TOTALA 2.NU CALCULATOR crying(( 3.Foarte CALD 4.TREABA DE FACUT 5.DE OBICEI NIMENI PE DRUMcrying( 6.NU AM CU CINE SA VORBESC crying(( IN AFARA DE BUNICA laughing))
CONCLUZIE: ORIBIL DE NASOL SI MAI TREBE SA STAU SI TOATA VACANTA DE VARAlaughing)))))))) DE CE E LUMEA ASTA ASA CRUDA

| sweetheart3 a răspuns (pentru ChangeYourLife):

Calculator este, draga. Eu tot sunt de la tara, aici sunt toate conditiile, nu sunt grupuri care te pot distruge, inveti la scoala mai intens si mai bine. Oamenii sunt mai onesti, si nu sunt asa egoisti,. Cald e si la oras...