| JustSmile350 a întrebat:

U vreau sa imi mai pun inca 2 cercei intr-o ureche... oare o sa ma doara? o sa simt ceva?

3 răspunsuri:
| LePoneyBlanc a răspuns:

Da

| Ionutelson a răspuns:

Depinde cu ce dai, eu mi-am dat jos la unirea (craiova) cu laserul, 7 lei, nu m-a durut nimica nu am simtit nimica, a curs putin sange insa nu il simteam, iar acum nu am nici o problema nici nu am purtat medicinalul.
Acum daca te dai cu altceva, de exemplu un fier incins este clar ca o sa te doara, dar incearca sa dai la cineva gaura cu laserul, decat sa ai probleme, e si ieftin, incearca sa gasesti asa ceva. Bafta!

| JustSmile350 explică:

Scz din greseala am pus intrebarea asta ...plsss nu mai raspundeti