| dllm. a întrebat:

Uff.decisad
acum recent, am primit un telefon de la un prieten ft ft bun, sa ies afara. era ora 23 si ceva. prietenul meu nu era afara, asa ca l-am sunat sa iasa si el cu noi.
dupa ceva timp, au venit niste prieteni deai lui cu amenintari de genu "dk nu mergi in casa iei o mama de bataie"
bineinteles nu m-am lasat, si nu m-am dus in casa.
a2a zi, i-am povestit prietenului meu cele intamplate. bineinteles nu m-a crezut pe mine, ci pe prietenii lui care doar minciuni i-au zis.
i-am jurat ca nu am facut nimic afara, deoarece eram mai multi. si el ma tot acuza, imi spune ca are mare incredere in prietenii lui, e super convins ca prietenii nu il mint.

i-am spus sa ramana cu ei, a spus ca ma vrea pe mine. dar dupa cearta asta mareee parca nu mai simt aceleasi lucruri. ma markat intr-un fel.

ce sa fac? nu cred ca mai rezist asa!straight face helpp!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

N-are sens. Totul a murit in seara aceea. Lasa-l cu prietenii lui. Si ii spui ca nu mai are sens nimic. E normal sa fii dezamagita. Si eu as fi in situatia ta. Sa patesc asta eu as pune capat relatiei. Si ar mai fi ceva doar daca imi demonstreaza ca a inteles cine sunt ei de fapt. Stiu ca niciodata nu e placut si normal sa faci o alegere gen ori ei ori eu. Dar asta e un moment de genul. Daca nu renunta la ei relatia voastra nu are niciun viitor. Si nu trebuie sa ii ceri tu asta, sa ii impui. Trebuie sa il lasi singur sa realizeze ca daca nu renunta la ei nu veti mai fi impreuna niciodata.

1 răspuns:
| SeNyS a răspuns:

Pai intr-o relatie increderea e baza, dca aceasta nu exista mai bine Bye... icearca s stai departe de el o vreme si vezi daca iti este mai bine fara el!