| madalinutzamada a întrebat:

Ugg-urile distrug piciorul? de ce? In ele intra apa? FUNDA!:*

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu văd de ce ar distruge UGG-urile piciorul. Şi nu, nu intra nici apă în ele decât dacă sunt fake-uri.

| NoriStefi a răspuns:

Incaltarile din piele de oaie UGG sunt un adevarat pericol pentru cele care le folosesc. Potrivit medicilor, purtarea acestui tip de cizme deformeaza degetele si au un efect dezastruos asupra picioarelor, gleznelor si soldurilor.

| antooo6 a răspuns:

UGGi' nu distrug piciorul. Depinde de fapt, pentru ca iti pot strica mersul. Am avut si eu si iti intra apa in ele. Acum depinde daca ii ai originali. Eu am avut de la RedLips si imi intrau apa, dar cei originali sunt mai grosi si nu intra atat apa in ei. :* sper ca te-am ajutat.