| elypisssy a întrebat:

Uitati cum facem eu va jur ca nu am sa mai vorbesc despre justin bieber decat cu prietenii mei iar voi imi spuneti o adresa de email si o parola valida acum va rog frumos iar eu nu mai spun nimic despre justin bieber e ok? astept sa-mi dati parola si emailul va rog frumos ca eu nu stiu

7 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

straight face You're sick. Dude, chiar esti obsedata! No doubt.

| LoveAngel223 a răspuns:

Lasati fetita inpace ca si eu cand eram micuta imi placea LeonardoDicaprio imi aduc si acum aminte ce il iubeam dar cand am crescut mi-am dat seama ca sunt vise asa se va destepta si ea

| YOLO3e333 a răspuns:

Nu iti zice nimeni sa nu vorbesti dar numai dispera atat dupa el. O adresa de email si parola valida? Pentru ce si de la ce? Hotmail, Gmail, Yahoo, AOL, Live? Si cine suntem noi sa iti dam emailuri si parole? Nu poti sa iti faci si singura?

Patetic.

| denise_9126 a răspuns:

Ai o viata ...TRAIESTE-O! Daca ti-e mai usor asa, gandeste-te ca si Justin are o viata si o traiestewinking
Ti-ai facut o impresie gresita despre comentarile de la celalalte intrebari ale tale. Nimeni nu te uraste ( sau cum mai crezi tu ) doar ca tu esti prea "topita" si "scursa" dupa el. Faptul ca stai pe TPU si toate intrebarile tale sunt legate de el, plangi cand cineva nu este de parere cu tine si crezi ca toata lumea te uraste... dupa mine inseamna ca trebuie sa mergi sa vorbesti cu oameni specializati in asemenea situatiiiii.
Macar daca faceai o obsesie pentru altcineva... punct.

| Sin a răspuns:

Nu sti sa-ti faci un ID? Scrie-mi un mesaj pe privat cu ce ai vrea sa contina id-ul tau si parola si iti fac eu o adresa de email.
iti trimit si cateva forumuri in romana cu JB unde poti sa te inregistrezi si sa vorbesti cu alti fani JB.Numai NU mai scrie despre el aici ca ne-ai zapacit!

Totusi, o intrebare?
Spui ca nu ai adresa de mail, dar cum ai reusit sa iti faci cont pe TPU daca nu ai mail?
Sunt curios.

| elypisssy explică:

Am folosit emailul unei prietene ca la aratat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau.