| alicris a întrebat:

Hey laughing stiu ca poate parea stupid dar daca prietenii imi spun ca seman cu justin bieber :-s inseamna ca e de rau sau cv :-s? adica nu vreau sa fiu criticat sau alte chestii... dati-mi si mie o parerebig grin

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Heeeeeey Justin Biebeeeeeeeeeeeer!

Ok glumeamlaughing

Poi foarte tarelaughing Iti dai seama ce succes poti avea la fetele astea laughing

Bine ei daca incep cumva sa faca misto, o fac de invidie. Orce ai face e bine sa nu te schimbi, pentru ca esti deosebit de frumos, mai ales asa cum esti. Putini au aspectul tau.

Dar daca acest stil nu te reprezinta si in el nu te regasesti, ar cam fii timul sa faci schimbari in care sa te simti tu bine si in largul tau. Dar la un moment dat iti vei dori sa te reintorci la stilul tau naturalwinking

Oricum ei nu o spun ca pe ceva raw, te laudawinking. Si te invidiaza de aceea o fac pe un ton ironic. Orce ar fi sa nu te simti complexat pentru aceste de-a dreptul calitati.

Eu personal chiar nu sunt sub nici o forma fan justin ala, dar trebuie sa recunosc ca este un baiat frumos happy

Felicitari pentru aspectul tau.

| alicris explică (pentru NewSummer2013):

Ok mersii de raspuns :* si acum cateva luni am inceput sa cant si am facut cursuri de canto, am facut cateva cover-uri la chitara si nu stiu daca sa le pun sau nu, daca rad de mine prt sau...nu stiu sunt indecis, sa le pun sau nu :-s

| NewSummer2013 a răspuns (pentru alicris):

Daca iti sunt prieteni adevarati, adica "de catarama", pai spune-lewinking Ptr ca asa e uneori mai bine, orce problema ai avea macar cu prietenii s-o imaprtasesti, macar ei te ajuta s-au iti ridica moralul.

La fel ca si in cazul "bucuriilor", daca tu ti-ai descoperit un talent nou, impartaseste-ti-l si cu ceilati.winking Daca iti sunt prieteni adevarati se vor bucura, te vor aprecia si te vor sustinewinking.

Daca nu si incep cumva sa rada (ceea ce ar fi ciudat, probabil numai ca soc si din invidie) atunci inseamna ca acele persoane nu iti sunt prieteni. Astfel, e ca si cum i-ai supune la un fel de testwinking

Pe langa asta, ai mare grija ca este o diferenta intre "prieteni" si "colegi", nu toti colegii iti sunt si prieteni. Spune-le numai prietenilor apropiati. Ca pe colegi, ba nu-i intereseaza si mai cauta sa-ti gaseasca si nod in papura ca sa te descurajeze. Ca de ce sa fii tu mai bun decat ei. Lumea e rea. Ai incredere doar in prietenii foarte apropiati si in aceeia cu prudenta.

(In unele cazuri persoanele nu sunt ceea ce parwinking ) Te pup kiss

9 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Daca semeni cu justin esti bunlaughing si la propriu si la figurat.

nu sunt fana bieber dar trebuie sa recunosc ca arata bine, este talentat si are succeslaughing e buuunn.

daca semeni cu el inseamna ca ai trasaturi frumoase. linisteste te ca e un lucru bun dupa mine. pana la urma toti suntem oameni. nu te stresa din cauza aspectului tau pentru ca sunt sigura ca esti simpatickiss

esti bine asa cum esti laughingkiss

Răspuns utilizator avertizat
| Azazea a răspuns:

Mie mi se pare dragut Justin, si da, sunt oameni care se iau de el, iar eu inca nu imi dau seama de ce, ca e talentat, e simpatic, a inceput undeva si acum, toti se iau de el ca e "cool" sa te iei de Justin Bieber...copii...

| alicris explică (pentru Azazea):

Da adica eu zic ca el chiar canta foarte bine live deci nu stiu are si succes... arata si bine. dar credeam ca poate o sa am probleme ca o sa zica ca sunt gay sau alte chestii dar nu cred ca o sa ii bag in seama...

| Azazea a răspuns (pentru alicris):

Da, mai bine sa ignori daca cineva comenteaza aiurea, nu ai ce face, mereu exista persoane pro si contra a orice exista pe lumea asta...nu trebuie sa si bagi in seama.

| raimbowfly a răspuns:

Hei eu cred ca este un compliment deoarece este apreciat si este in voga

| raimbowfly a răspuns:

Eu cred ca este un compliment deoarece este apreciat si este in voga