| cuntan a întrebat:

Uite care e faza.La mine in clasa fiecare e ingerasul cuiva pana de Craciun iar mie mi-a picat un prieten bun si nu stiu ce cadou sa-i fac vineri. Vroiam sa-i cumpar un pachet de tigari dar face diriga gura. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Daca e un prieten bun, ar trebui sa stii deja ce ii place.si cam ce si'ar dori. Nu trebuie sa ii cumperi ceva de la primul magazin. Poti sa alegi ceva mai special. Exista multe targuri de cracin deschise in perioada asta [ Sala Dalles ]

| whitelines a răspuns:

Un brelocwinking

| imthefkinguseroftpu a răspuns:

Daca e baiat, i-ai un inel.nu neaparat de argint. i-ai ceva sa tina, nu sa se termine in 2h.