| DM_TheoLiv_2002 a întrebat:

Uite cum sta treaba... La matematica pe primul semestru am 7 sau 8 media nu stiu care din ele in momentul acesta, iar acum in prezent sem 2 am media 4... Raman corigent? URGENT FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ramai corigent, vei avea media anuala 5, 50 (daca ai avut 7 pe primul semestru), respectiv media anuala 6 (daca ai avut 8 pe primul semestru), asa ca ai promovat clasa.

| DM_TheoLiv_2002 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc foarte mult, trebuie sa ma apuc de invatat din a 10 a

1 răspuns: