| faranume a întrebat:

Ultima mea intrebare:D
http://www.TPU.ro/......-ma-ajuta/

V-as ruga daca se poate sa o recititi sh sa vedem daca ma puteti ajuta...
Am aflat cum o cheama ...Raluca Stroe...altceva nmc:((((
plz help...as vrea id-ul ei neaparat

Răspuns Câştigător
| Livianananana a răspuns:

Ralucastroe, varamea'

11 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Pai stii ca e nitel cam greu sa iti dea cineva informatii despre ea doar cu descrierea asta, incearca si tu sa o iei din aproape in aproape sau din prieten in prieten

| alexdop21 a răspuns:

Astea sunt niste momente de gelozie si cred ca ar trebui sa vb cu iubitul tau, dar de ce nu ii dai papuci daca te-a inselat?

| faranume explică:

@alexdop21 fata asta a stat cu prietenul mew cand el a fost la tg jiubig grin
Sh eu vreau sa vb cu ea dar el nu vrea sa-mi dea id-ul ei... dar aflat ca o cheama raluk stroe atat

| faranume explică:

Hi hi hi eram despartiti

| faranume explică:

Ok @Oliana terminhappy

| faranume explică:

@ellydivatl p bune?:-s

| Walkirya a răspuns:

Cred ca se numeste STROE I. IULIA RALUCA. A terminat la COLEGIUL TEHNIC "G-RAL GHEORGHE MAGHERU" TIRGU-JIU · Industrie alimentara, si invata mediocru spre bine dupa cum vezi 7.73, 7.26, 8.20, 6.65.Nu are telefon fix.in rest nu am reusit sa aflu mai multe.

sincer, te-as sfatui sa o lasi moarta ca e doar o chestie de gelozie. daca e cu tine ce te mai intereseaza ca s-a pupat cu una cat timp NU era cu tine.

| Walkirya a răspuns:

Mei Oliana, pe mine ma distreaza chestiile de genu` si plus ca numele oricui scrii pe google apar detalii de genul si daca e chiar asa de aiurea atuncea nu ar exista nici pagini aurii nici pagini albe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Uita-te ca sunt reultate si are si facebook
Imi pare rau :(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii demna si las-o in pace. Daca erati despartiti, era si dreptul ei si al lui sa fie impreuna. Nu ii pune numele pe site, pentru ca nici tie nu ti-ar placea ca ea sa-ti faca asta. Daca v-ati impacat nu are rost sa te razbuni pe ea. De unde sa stie fata ca el are prietena sau ca v-ati despartit. Si, daca are probleme din cauza ca ai pus numele ei pe internet, te mai alegi si cu probleme! De ce crezi ca e bine sa faci asa ceva? Nu te gandesti ca roata se intoarce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Walkirya, chiar trebuia sa pui toate detaliile astea pe TPU? Nu puteai sa i le dai in privat, sau mai bine, sa nu te amesteci? Sincer nu vreau sa va supar dar nu vad rolul "conspiratiei" impotriva acelei fete.