| BossAlcool007 a întrebat:

Ultimul subpunct de la ultima problema de la examenul de matematica din clasa a 8-a este cel mai greu?

2 răspunsuri:
| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

In cele mai multe cazuri, este cel mai greu dar uneori poate fi mai greu punctul c de la prima problema de la subiectul 3 sau poate te trezesti cu o ciudatenie de exercitiu pe la subiectul 2, deci nu este mereu cel mai greu dar in general da!

| MZP a răspuns:

Din cate modele am facut, eu zic ca sunt 50% sanse ca cel mai greu subpunct sa fie oriunde la subiectul 3, si 50 % sanse ca cel mai greu sa file la subiectul 2 exercitiul 3 sau 2