| RoxanaRocsie14 a întrebat:

Un baiat care m-a placut in clasele mai mici s-a mutat la scoala la care sunt eu acum.Eu m-am mutat la scoala asta mai devreme iar acum e si el acolo. Nu stiu daca ma place. El e mai timid de felul lui si nu se prea baga in discutii cu fetele.doar cu colegele lui - [cu unele]. insa cand ma vede pe autobuz cand venim acasa, el de obicei sta in picioare, si sta in fata prietenului sau, iar cand nu ma uit la el se tot uita la mine. cand ma vede se inroseste. dar tot odata ma si ignora cand ma uit la el. nu stiu ce sa cred. Oare ma place? straight face
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Claudiu93_7511 a răspuns:

Da te place, daca nu te-ar placea de ce s-ar agita/rosi cand te-ar vedea tongue... ^^

2 răspunsuri:
| Claudiu93_7511 a răspuns:

Si... ai vorbit cu el?

| Panda13 a răspuns:

Nu te astepta la nimic pentru ca nu stii niciodata baieti se schimba dar se poate...nu multi baieti stiu sasi arate sentimentele si ca o fata sa nusi da seama ei o ignora sau nu e asa de prietenos