| Mârr a întrebat:

Heii TPU! Un tip imi zicea ca ma place si eu il refuzam mereu... dupa aia a inceput sa umble cu alta, mie imi era ciuda, dar na laughing si nu am mai vorbit cu el. De Craciun am inceput sa vorbim din nou si ieri mi-a trimis o piesa care contine versurile astea: Ma-ntreb: te-a durut?
Sau poate acum ti-e mai bine?
Ieri te-am vazut,
Dar nu eram eu langa tine.
Mi-am amintit cum ne-am iubit
Nu voi uita niciodata.
Atatea amintiri, clipe nu pot uita
Sunt atat de confuz in camera mea
De ce ne-ndragostim apoi nu mai iubim
Si spunem adio fara sa gandim?
Atatea amintiri, clipe nu pot uita...
M-a intrebat daca e ceva cu ea si i-am zis ca nu stiu, ar trebui sa-mi dau seama? Si el a zis ca in mare parte da, dar eu trebuie sa-mi dau seama... Ce poate fi?!
FUNDA happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand un baiat iti da o melodie sa o asculti, e pentru ca versurile iti sunt adresate tie. Poate ca si-a facut o prietena doar pentru a-ti arata ceea ce ai pierdut. E clar ca te place, nu rata sansawinking!

| Bogdan2111s a răspuns:

Poezia iti era adresata tie

| Ioanapufulets a răspuns:

Deci,tie iti place de el? daca iti mai trimite melodii...din astea.zii ca ai vrea sa va impacati.cam asta vrea si el!