| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ma tot sacaie sa ii fac temele (si nu numai) si uneori da chiar in nesimtire. Ce sa fac sa scap de el? Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Pai spune-i clar in fata ca te-ai saturat sa ii faci tu temele, ca doar nu esti obligata sau esti proasta lui. Daca nu ameninta ca o sa il spui profesorilor si sa vezi cum se cuminteste baiatul.
Sau daca esti mai timida si nu poti sa ii spui in fata ceea ce crezi, scrie-i in continuare insa faile gresite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Spune-i ca e bine sa isi faca el temele pentru ca daca ii le face altcineva ii face rau, adica el nu mai invata nimic.hee hee
Succes!