| 01042004 a întrebat:

Cum scap de un baiat care ma sacaie de cand ne-am despartit? El imi zice buna si apoi incepe sa ma injure si sa imi zica in toate felurile si asa mai departe. Intotdeauna cand il vad trebuie sa ma tina cineva pentru ca eu il bat pana la sange pe pripasul acela. Cum scap de el pentru totdeauna? Eu sunt cls a5a si el a7a.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Este clasa a 7 a totusi, este perfect normal pentru varsta lui sa se dea mare si tare.Sunt sigur ca daca ai chema politia si l`ar lua putin la intrebari, se va duce la baie dupa ce termina cu el.

Sau, ai putea sa-l ignori total, pentru ca il ambitionezi si mai mult daca vede ca suferi cand face asta. Daca va vedea ca nu te intereseaza si se face singur de ras, se va opri eventual.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai nevoie de un pistol, niste gloante, un sac si niste manusi

| WaterDrop a răspuns:

Ii spui dirigintei si parintilor ce se intampla in loc sa transformi situatia in ceva mai grav. Abia apoi daca nu se potoleste te poti gandi si la alte solutii.

| 01042004 explică (pentru WaterDrop):

Degeaba. Chiar daca as chema politia tot nu se potoleste

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu e perfect normal, tine de educatie.

| WaterDrop a răspuns (pentru 01042004):

Este clasa a 7 a totusi, este perfect normal pentru varsta lui sa se dea mare si tare.Sunt sigur ca daca ai chema politia si l`ar lua putin la intrebari, se va duce la baie dupa ce termina cu el.

Sau, ai putea sa-l ignori total, pentru ca il ambitionezi si mai mult daca vede ca suferi cand face asta. Daca va vedea ca nu te intereseaza si se face singur de ras, se va opri eventual.

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ii spui clar nu ma mai injur ca te bat

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Da unde sta ala ca daca se mai ia de tine il bat