| Cherry a întrebat:

Un barbat libanez s-a indragostit de mine. Este prieten de familie al unei rude de ale mele dar tot nu stiu daca sa il cred..ma cheama la el, vrea sa fim impreuna.Si nu, nu este musulman.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Minciuni! Fereste-te! Eu am lucrat la ei. Mint fara sa clipeasca. Povesteau de banii multi pe care-i iau si veneau la mine seara ca sa ia repede banii din incasari ca nu mai aveau un leu de benzina. Ultimul salariu nu l-am mai primit. Au inchis magazinul miseleste si au vandut tot fara sa mai dea pe acolo. Nu mi-au facut carte de munca. Sunt niste mincinosi si lasi. Am in oras libanezi( e un oras mic) care au ramas aici. Sunt niste milogi dar increzuti. Urmeaza sa-ti puna voalul islamic. Citeste aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Voalul_islamic
Te minte ca nu este musulman. Cand vei fi in Libia vei afla adevarul.

| Cherry explică (pentru Salontanul):

Exista riscul asta chiar daca matusa mea il cunoaste?

| Salontanul a răspuns (pentru Cherry):

Si ce o sa faca matusa ta cand vei fi in Libia? Nici macar nu este o tara cu care sa avem relatii bune. Tara noastra sprijina Israelul si nu suntem vazuti bine in LIbia.

| Cherry explică (pentru Salontanul):

Pai nu este in lybia ci in liban.

| Cherry explică (pentru Salontanul):

Nu este libia repet. este liban!

| AshuraElric a răspuns (pentru Salontanul):

O spui de parcă tipul ar fi un spion venit în România pentru a o răpi pe Cherry, fiica președintelui.

| AshuraElric a răspuns (pentru Salontanul):

Nimic bizar în a te face pachet pentru a te lua cu el în Libia ...suntem suspicioși degeaba, omul are cele mai pure gânduri. Dacă te iubește atât de mult poate face un sacrificiu din dragoste, și să rămână în țară mai mult timp, știu și eu, să vă cunoașteți mai bine. În caz contrar, își poate căuta o altă victimă.

| OnuOnulică a răspuns:

De ce nu ii dai o sansa? poate in spatele acelui om se afla cineva care chiar te iubeste cu adevarat.Merita macar o sansa.