| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac, un coleg de clasa ma iubeste la nebunie, dar eu nu simt nimic pentru el. Ce sa-i spun?

5 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

K nu vrei sa te combini cu nimeni la moment. sau k deja esti cu cineva tongue

| Raiden a răspuns:

Ca ai deja un iubit.big grin

| yuli10 a răspuns:

Ca ai alte prioritati si nu iti sta gandul la iubiti.

| Betty18 a răspuns:

Ca ai un iubit care e maimare ca tinecu vreo 4 5 ani de exemplu si ca este foarte posesivlaughingsmugse va speria si va inceta.asa am mai scapat eu de multihee hee
sau spune-i ca momentan nu iti doresti o relatie...sau ca nu vrei sa fii cu el

succes

| commy a răspuns:

Si eu am un vecin care e inebunit de vreo 6 ani de mine si ma seaca la cap.pana nu am mai suportat si l-am injurat
P. S nu imi sariti in cap.am incercat si cu frumosul