| SullyAnne a întrebat:

Un tip azi la strand, pe care il cunosc ( mi-a placut de el) tot se uita la mine si imi facea cu ochiu de cateva ori, si de cateva ori cand imi facea cu ochi ( de 2 ori) scotea limba. mda, si cand a trecut pe langa mine o data mi-a pus mana in cap laughing sa nu spun ca prea ma privea. lol laughing filtra cu mine sau ce? nu erau prea multe fete pe acolo. Ne cunostem da nu foarte bine si nu m-a bagat in seama. Cum sa procedez? sa-i zic gen" azi de ce nu ai vorbit cu mine?". help!

3 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

NU big grin draga, prima si prima data, spune-i ceva de genu,, Auzi? Tu ai fost ala de la strand?,, El o sa creada ca nu ii dai nu stiu ce importanta...dar trebuie sa vb cu el, sa flirtezi inpoi, ca sigur flirta. Deci trebuie sa te joci un pic cu el, sa vezi daca o face si el. Apoi incepi cu seriosul big grin intelegi? Cp

| 女時日水한국어 a răspuns:

Fi indrazneata cu el,nu are ce sa ti se intample rau, glumeste cu el, spune-i totul ca in gluma. Funda?

| Iulia_9166 a răspuns:

Ori ii place de tine ori face asta numai ca sa se distreze. Ignora.l si daca te baga in seama sau se uita la tine insistent te place sigur. Intraba.l ce mai facethinking funda?