| Inkubus a întrebat:

Unde ar fi indicat sa imi fac un piercing in asa fel incat parintii sa nu observe? (smile piercing, septum, ureche)
DAU FUNDITA

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Limba,dar poti sa spargi toti dinti, se vede daca nu esti atenta.in plus poti primi destule apropouri pe care cerd ca nu vrei sa le auzi xD

| Ineys a răspuns:

Zona intima...

| Inkubus explică (pentru Ineys):

Ma gandeam la Smiley, dar am auzit ca se poate rupe... ca nu e indicat idk

| NH4OH a răspuns (pentru Inkubus):

Cum adică să se rupă? Și eu vreau să îmi fac și vreau să mă interesez și de micile aspecte neplăcute.

| Neo12 a răspuns:

Bună! În ureche s-ar vedea cel mai mult.
Alegerea e a ta și oricum nu mai au ce să facă după ce l-ai făcut, decât să te pună să-l dai jos.
Ai grijă la ce salon îl faci ca nu cumva să iei vreo boală. Să întrebi dacă-s sterilizate obiectele pe care le folosește ca nu cumva mai târziu să te trezești cu vreo hepatită, vreo boală cu transmitere sexuală sau mai știu eu ce.
Dacă ai dubii, cere-i să le dezinfecteze în fața ta.
O seară plăcută și o alegere înțeleaptă să faci!

| Rainmaker a răspuns:

Salut Inkubus!
Oriunde l-ai face sa stii ca peste un oarecare timp iti va parea rau ca l-ai facut.Ce suntem noi? Bastinasii unor taramuri exotice gen papua Noua Guinee sau Jungla Amazonului? Nu crezi ca daca am fi fost mai atractivi astfel, Creatorul sau Evolutia ne-ar fi dotat cu piercing inca din constructie?