| Robert7186 a întrebat:

Unde este un cabinet veterinar sau farmacie in botosani? Am 2 pui de pisica si as vrea sa stiu ce trebuie sa le mai iau in afara de pastile pentru paraziti.

3 răspunsuri:
| TeQui a răspuns:

Sunt bolnavi? daca nu au nimic nu trebuie sa le dai pastile degeaba poate face rau.

| Robert7186 explică (pentru TeQui):

Sunt pastile pentru paraziti sa fiu sigur...

| TeQui a răspuns:

Dar nu poti stii sigur ca au sau nu paraziti. daca sunt pui si sunt mici, mananca si se simt bine inseamna ca sunt sanatosi. problema ta oricum. eu zic ca economisesti bani...