| bogdan2525252525 a întrebat:

Unde in Bucuresti gasesc un local sa fumez o narghilea buna?

2 răspunsuri:
| Deni4you a răspuns:

Te duci in sector 5 o iei la dreapte pana ajungi pe strada iezilor mergi mai departe pana ajungi la un batran pe nume Oiha fara un ochii care iti va da o harta. Daca tii harta la soare cu 2/3 min. inainte de apus, iti va arata calea spre un canal.Mergi pana acolo si desfa cu o ranga capacul.Te vei intalni cu nea Mouse care iti va arata o cale secreta spre baru` lu Ionu.Acolo sigur gasesti ce vrei.A, si nu uita sa-i spui lui nea Mouse urmatorul cod: ec irabertni ediputs iup nadgob...

| bogdan2525252525 explică (pentru Deni4you):

Esti foarte inteligent(a) ca ai scris invers...superb! Am fost in mai multe locuri unde se fumeaza narghilea si nu erau foarte bune.