| 사람 a întrebat:

Unde pot da la pHotoscape sa-mi ascund alunitele, cosurile etc.si astea big grin FUNDA la cel imi bun RESTUL vot:*

Răspuns Câştigător
| Adison a răspuns:

Intri la "filter" a doua coloana dupa chestia cu ramele, jos. Dupa "noise reduction" sau "smart blur" ultimele doua optiuni. Si asa iti faci pielea frumoasa fara cosuri!

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

In PhotoScape nu poti. Pentru ce vrei tu e foarte bun PhotoInstrument.

| Mao a răspuns:

Nu ai unde! Descarcă photoshop cs5 de pe internet şi cu ăla poţi. Nu te chinui degeaba cu ăla.

| Cici_6929 a răspuns:

Mai bine descarca photoshop e ceva mai komplicat dar are mai multe posibilitatzi )))

| Limonada_5771 a răspuns:

Pai eu zic ca in Photoscape nu prea ai unde :-s, dar incearca asta: Filtre-->Scaderea Bruiajului--->si apoi alegi, slab, mediu.etc.(si daca pc tau e in engleza) dai la Filtre --> si ultimulwinking suuceess:*