| thevampirediariesfever a întrebat:

Unde pot gasi exact cum au votat tarile la EuroVision 2011? Nu ma refer la scoreboard, ci la,, corespondentii" aceia zicand :trei puncte pentru x 4 puncte pentru y. Sper ca ati inteles, daca ma puteti ajuta va dau o fundita :d

1 răspuns:
| LoveTVD a răspuns:

Maine seara e finala marti si joi au fost semifinalele unde s-au ales cine va merge in finala de sambata la ora 22:00 deci maine seara vom sti cine va castiga! Sper ca ti-am fost de ajutor! P.S si eu sunt mare fan The Vampire Diaries! :X