| AdytzaAdytza a întrebat:

Unde preferati sa va petreceti vara? la tara sau la oras? pup

Răspuns Câştigător
| Ionut1983 a răspuns:

Fiind faptul ca locuiesc la oras as vrea sa mi-o petrec la tara, unde nu sunt blocuri si masini multe, unde peste tot vezi numai iarba si multe alte frumuseti. big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In oras cu prietenii.Nici la tara nu e urat nu am de ce ma plange, dar imi ma apuca dorul de casa de a doua zilaughing

| traficanta a răspuns:

La oras.La tara as sta da' n-am cu cinehappy

| IrinaAndreea a răspuns:

La oras, pentru ca "tara" mea e departe si oricum nu am ce face acolo.

| BellaRagazza007 a răspuns:

Oras normal! urasc tara, urasc tara, urasc tara! si in plus eheheheh : oras= baieti multi si draguti!

| maite36 a răspuns:

La oras

| deNnisH`A>* a răspuns:

Io stau la oras da prefer sa`mi fac vacanta la tara la bunnici mei...
da in fine eu am prieteni acolo sh am ce facebig grin

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Ambeel deoarece vara gasesti distractie pe oriunde si oricand.

| Slavian a răspuns:

La mare.
Daca as alege dintre oras si tara, depinde unde as sta. Daca stai la oras normal ca te plictisesti vrand sa stai si la tara, si invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La oras(casa dulce casa)si o mica parte a acesteia la tara(nu prea imi place la tara).

| MinnieRawr a răspuns:

La oras