| Michaela89 a întrebat:

Ce faceti in timpul vostru liber? Las 3 zile sa scrieti aici ce vreti, incepand de...acum!

Răspuns Câştigător
| dعα a răspuns:

Pai...este fff simplu! Eu imi fac un dosar de vara o sa fie super dragut o sa fie despre locurile in care o sa mergem probabil nu toate dar minim 5 macar, lucrez la un proiect despre un atelier de creatie croitorie si arta o sa fie super frumos cand nu am ce face vb cu prietenele mele pe mess sau ma joc aaa...si sa-ti mentionez ca am 12 ani.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Consum aerul degeaba

| AG a răspuns:

Depinde de cat timp liber am, si de cat de "chefless" sunt. De obicei citesc, pierd vremea pe net, ies pe afara cu bicla sau cu prietenii, scriu...chestii de adolescent.da nu de pitipoancalaughing

| dany3la a răspuns:

In timpul liber imi place sa dorm(cui nu-i place), sa stau pe mess, hi5 si facebook,sa ma plimb, sa ascult muzica si sa dansez, sa ma uit la telenovele(acasa tv).