| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Buna. deci ma intilnesc cu un amic deja de o saptamana dar el nu vrea sa se sarute cu mine... cum credeti de ce?

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

I-ai propus asta măcar?

Poate te vede doar ca pe o amică happy.

| Danysan a răspuns:

Nu i-a dat motive -ori esti prea distanta -ori e prea timid.Da-i si tu Semne -i-al de gat, Strange-l in brate -va prinde si el tupeu asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca e amic nici nu ar avea de ce sa te sarute. Tu te saruti cu amicii tai?
Amic e amic, iubit e iubit, e diferenta. Daca vrei sa te sarute spune-i ca il placi si poate simte si el acelasi lucru.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai uite noi am fost amici dar acum este iubitul meu :/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai spune asa ca din ce ai zis tu se intelege altceva.
Deci sunteti impreuna oficial? V-ati spus unul altuia ca va placeti si sa vreti sa fiti impreuna?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incearca sa il saruti tu, nu cred ca il va deranja. Poate el e mai timid, poate crede ca te vei supara daca incearca, poate nu a mai sarutat vreo fata si ii e teama, cine stie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci el inca nu s-a sarutat niciodata poate ii este teama dar oricum mersi :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat