| Alexandraaa_6449 a întrebat:

am o mica problemasad, este un baiat de care imi place mult insa este mai mare cu 1 an si o lunalaughing, eu nu cred ca ii place de mine, desi i-am zis ca imi place de el, si aici cred ca am facut o mare greseala, eu nu sunt foarte dezvoltata, aproape de loc, in schimb multi zic ca sunt frumoasa si distractiva etc etc...imi place foarte mult de el, vorbeste cu mine rade insa nu simt ca s-ar putea lega ceva nu il simt atras, si problema ce-a mare este ca mai am o prietena care il place, este mai mica ca mine cu 2 ani si foarte bine dezvoltata, si este frumusica are ochi mici si negri iar eu ii am mari si schimbat-ori, nu suport asta la mine, ea ii creola eu mis alba, nici asta nu suport, si mie lume imi zice ca am acel ceva, dar de fapt ea il are si de aici porneste gelozia, si asta se intampla mereu cand ne place acelasi baiat, si cu siguranta el o place mai mult p ea decat p mine chiar daca a zis ca nu ii plac ochi ei si putin comportamentulcrying ajutati-ma sa il atrag nu cu mult macar a tiu putin de o treaba, eu sunt foarte tupeista, deci faza cu tupeul nu ar fi o problema la mine totul inseamna o provocare, va rog mult ajutati-ma... dau funda:*

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

PAi Alexandraaa...nu stiu ce sa iti zic.
Vad ca tu tii f mult la baiatul acesta!
Si stiu cum e sa tii la un baiat...pe care nu-l poti avea!

Dar daca tu nu esti dezvoltata.nu conteazaoh go on
Nu intotdeauna o pers se indragosteste de o alta doar de aspect...ci si de interior...
Dar poate ca asa vezi tu ca ea are acel ceva...te simti complexata.si nu e bine.
Sincer...Cred ca tu esti f de treaba din descriere...
Sfatul meu:Vb cu el, mai spune`i odata ca il placi si intreaba`l ce simte fata de fata respectiva! Daca nu ai curaj sa vb cu el fata`n ffata poti alege un alt mijloc de comunicare [mess, tel]...Chiar daca mai bine e sa porti o discutie cu candva fata`n fata.stiu cum e sa nu ai curajul sa faci asta!
Mult Succes in continuare...:*!

Sincer.in povestea ta m`am regasit si euhappy
Si eu am aceiasi fire ca tinehappy

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Buna!
Alexandra, nu conteaza ca nu esti dezvoltata.
Mi se par mai frumosi ochii schimbat-ori decat cei negrii sau alta culoare. Sunt mai speciali deci ar trebui sa fii mandra.
Acum, nu conteaza cum arati, abslut deloc atata timp cat ai o personalitate placuta.
Ar fi bine sa il iei deoparte si sa vorbesti sincer cu el, sa il intrebi daca se poate lega ceva sau nu, ca sa stii sa nu iti faci iluzii.
Asa este cel mai bine.
Mult succes!

| Alexandraaa_6449 explică:

@shee...faza e ca azi a parut alta.si mis pur si simplu disperata nu stiu ce sa ma mai fac am mari probleme ma simtumbra tutror cand apar ele 2crying