| anonim_4396 a întrebat:

Ies foarte urat in poze, ce pot face ca sa fiu mai fotogenica? Nu pretind ca as fi top-model in realitate, insa nici ca in poze nu arat!

4 răspunsuri:
| Andreea24 a răspuns:

Esti fotogenica sau nu esti. din pacate te incadrezi in a doua categorie si nu prea ai ce sa faci in acest sens. Singurul sfat pe care ti l-as putea da este sa incerci sa descoperi pozitiile care te avantajeaza si sa pozezi numai asa. Succes.

| meioana a răspuns:

... pai... nu prea ai ce facelaughinglaughing...
...mai bine urata in poze decat in realitatelaughinglaughing.
... poti folosi programe de modificat poze:-p:-p...

| eewan a răspuns:

Tu ai alta problema. deoarece fiecare e frumos in felul sau. tu ai o problema cu tine insuti ori ca te-ai ingrasat sau nu iti sta parul bine.in nici un caz ca nu esti fotogenica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu sunt urat in poze rolling on the floor ce chestie sa dai vina pe aparatul foto.
Cand a trebuit sa-mi fac poze pentru buletin l-am chemat pe brad pitt ca eu eram prea urathee hee