| alexandra2222 a întrebat:

Unui baiat ii place de mine si am aflat asta prin gesturile.Cum as putea afla afla daca e adevarat fara ca el sa stie ca stiubig grinbig grinbig grinbig grin funda

4 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

Paii poti sa vorbestii cu prietenul lui cel mai bun. sau sa ii ceri id. si sa vorbiti pe mes, si acolo va cunoasteti mai bine. vorbitisii aduci tu vorba cumva. de subiectul asta. si afli tu :*
Baftaa!

| Amalia a răspuns:

Aa.naspa sad. atuncii e maii bine sa-i urmezii sfatul lui Zozo. Baftaa multaa! :*

| alexandra2222 explică:

Nu are internetbig grin

| BiancaGreen a răspuns:

Foarte tare! Eu zic sa il iei pe ocolite cu intrebari cu care il vei putea "prinde in capcana ". Observa-i comportamentul foarte atenta si pune-l la cateva incercari vezi rezultatele, apoi ia decizia care crezi ca e corecta. SUcces big grin