| XatomisX a întrebat:

Urasc straight face este perioada asta de craciun in care se mananca mult porc si la mine in familie se gateste numai porc in general friptura si problema este ca mie nu imi place deloc urasc friptura si carnea de porc si ajung la masa si mamanc varza si altele laughing si mi-e foame si n-am ce manca straight face am slabit 6 kg laughing voua va place porcul?

17 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu-mi prea place porcul, doar carnea macră. Zi-le şi tu alor tăi să-ţi facă ceva ce îţi place şi ţie.

| M25M a răspuns:

Nu am probleme la mancare mai ales cand vine vorba de carne, deci nu imi displace porcul.

| KristalPop a răspuns:

Da, mie îmi place porcul.happy
Nu în exces, dar în îmi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Np, si eu mananc cartofi prajiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detest! Sunt vegetariana. happy

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Vii cu mine la o salata? smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

De ce nu?batting eyelashes

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Ok da-mi nr tau de telefon si te sunt sa iesimwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Esti din Braila? laughing

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Nu din tg-jiu dar ce conteaza salata merge mancata oriundewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Bine spus!hee hee

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Asa e laughing deci imi dai nr tau de telefon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Ce insistent esti! laughing nu

| Predator30 a răspuns:

Mie unul imi place vezi poate o sa devi anemica daca nu manci carne! ii bine ca te pastrezi si manci multe vitamine dar si carnea e sanatoasa doar ca nu e bine sa o mancam in cantitati mari

| Ana_4223 a răspuns:

Mie una imi place mi se pare o carne foarte gustoasa,du-te si tu si cumparati de mancare salata verde, rosii ceapa, mananca cartofi prajiti, carne de pui daca ai, gasesti tu

| FuckSchool a răspuns:

Mda, si eu urasc carnea de porc. Mai ales ca eu sunt si la dieta. Sincer nu stiu de ce sunt unii atat de disperati de aceasta " minunata " carne de porc happy.

| Ana_4223 a răspuns (pentru FuckSchool):

Fiindca este traditia romaneasca de asta, asa e traditia la noii