| AAddaa2819 a întrebat:

URGENT! ce pot face in cazul in care am invitat la ziua mea un baiat, iar el a spus ca se mai gandeste? (am mai fost cu el de 2 ori) credeti ca nu vrea sa vina, ori are prea multe probleme pe cap? dau funda happy

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu iti dai seama tu ca il cunosti presonal, crezi ca e vreun clarvazator pe aici? Poate are si omu anumite problme personale sau pur si simplu nu'i permite timpul...

| Robertty a răspuns:

Pai daca nu l cunosti tu ca ai mai fost cu el, crezi ca noi stim cam ce l ar duce capu?

| IoanaIoke a răspuns:

Sigur va veni, n-are de ce sa nu vina cat timp l-ai invitat.De exemplu eu am invitat un baiat de la mine din clasa la ziua mea si a venit, si nu-l plac.L-am invitat pentru ca suntem pretenii de la gradinita, am stat in acelasi bloc si acum suntem in aceeasi clasa.

| AAddaa2819 explică (pentru IoanaIoke):

Da... chiar a venit

| IoanaIoke a răspuns (pentru AAddaa2819):

Ma bucur pentru. tine

| IoanaIoke a răspuns:

Sigur va veni, n-are de ce sa nu vina cat timp l-ai invitat.De exemplu eu am invitat un baiat de la mine din clasa la ziua mea si a venit si nu-l plac.L-am invitat pentru ca suntem pretenii de la gradinita, am stat in acelasi bloc si acum suntem in aceeasi clasa.

| AAddaa2819 explică:

Am vrut pur si simplu raspunsuri, pareri,