| bebelusa_9541 a întrebat:

Hi TPU! vorbesc cu un baiat de mai bine de 4 luni si ier ne-am cam certat pe motiv ca pe mine m-a invitat un tip din clasa mea la bal si ca urma sa merg cu el...chiar daca nu eram imprena cu acel tip! Azi nu m-a sunat deloc prietenul meu iar ieri cand am vorbit la telefon.pe langa subiectul asta legat de bal mi-a spus ca doreste si altceva in afara de sarutari imbratzisari si din astea, iar eu l-am intrebat daca se gandeste la prostii si a zis ca nu...nu e legat de viata sexuala si chestii din astea! La ce credeti ca s-a referit si credeti ca ar fi bine sa il sun sau nu chiar daca el nu a dat nici un semn pe ziua de azi! Pla ajutorrr! Dau funda:*

2 răspunsuri:
| Captain a răspuns:

Pai eu cred ca acel baiat e indragostit de tine. Si asteapta de la tine niste sentimente si probabil sa il iubesti. Daca crezi ca il iubesti, atunci trebuie sa ii spui, si daca o faci, fa acest lucru serios, fara glume, asta doar daca simti pentru el asa ceva. Bafta!

| MaryR a răspuns:

Poate ar trebui sa-l lasi sa te sune el primul daca el ti-a gresit. Si habar nu am la ce s-o fi gandit happy