| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Deci pe 26 am adus-o pe prietena mea acasa.M-am excitat si a aparut lichidul preejeculator, apoi am fost la baie si chiar am sters penisul dupa ce am urinat, Am revenit si am introdus penisul fara prezervativ de 2-3 ori, iar dupa am pus prezervativul si am continuat.Acum pe 31 trebuia sa i vina ciclul menstrual, i-a venit Luni seara foarte putin si apoi nu i-a mai curs deloc.Ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Daca nu are greturi nu poate sa fi ramas insarcinata.

| simonarus a răspuns:

De obicei dupa contactul sexual la fete apar unele "dificultati"sa spunem de exemplu intirzierea ciclului

| Myhn3aOfficial a răspuns:

Astaaa nu putem noi sa iti spunem trebuie sa mergeti la un medic cu ea...este o probabilitate mica sa ramana insarcinata, dar se poate. Problema este ca poate a ramas putin lichid preejeculator pe penis si atunci...