| AlexDoud a întrebat:

URGENT! fundita! Hei, eu am telefon Nokia N70 si carcasa de la telefon este gri si este zgariata foarte tare si ma gandeam sa cumpar o carcasa noua neagra ca va sta mai frumos dar nu stiu cum sa scot carcasa veche din fata...Ma puteti ajuta? Imi dati un site de unde sa vad cum s-o scot sau sa-mi explicati voi? Pentru cel mai explicit si mai bun raspuns d-au funda!

1 răspuns:
| lolly_3072 a răspuns:

Nu cred ca poti s'o scoti tu singur pentru ca s'ar putea sa strici ceva pe acolo. cel mai bine ar fi sa te duci la un gsm si iti spun ei si preturile si ce ar trebui sa ii mai faci la tel
pup, loly:X