| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Urgent! puppy dog eyes Prietena mea se simte foarte rau. o doare foarte tare capul de vreo 4 saptamani, ii vine sa vomite dar in acelasi timp are o pofta foarte mare de mancare. :-s Va roog, spuneti-mi ce trebuie sa fac sa ii treaca, nu a fost la medic si nu vrea sa mearga. Mentionez ca de cand s-a nascut are o problema si anume aceea ca daca nu mananca cum trebuie ii vine rau si lesina, dar de 4 saptamani ii este si mai rau. Foarte rau. Hellp! crying

5 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Cel mai bine pentru iubita ta ar fi sa o consulte un doctor si sa-i spuna care ar fi cauza problemelor, complicatiile. Degeaba iti spunem noi ce sa faca pentru ca nu o va ajuta dar ar fi mai bina sa o vada un medic cat se poate de repede pentru ca mai tarziu va regreta ca nu a fost. Spune-i ca este pentru binele ei, ori incearca tu sa o convingi sa mearga la un control.

| VadTot a răspuns:

De medicul de familie ai auzit s au cel mai bine este sa vorbesti cu parintii ei cu siguranta trebuie sa o vada un medic pina nu este prea tarziu!@!

| vlaaddd a răspuns:

Are mama? Daca da, sa-i spuna.

| NebuniKkdeea a răspuns:

Sall stii ca ne stim vreau sati zic incearcai sai explici incetul cu incetul ce i se va intampla daca nu merge la medicc alta solutie nu ai tu nu esti medic ca so ajuti deci incearca asta.

| Cristian_7819 a răspuns:

Si pe mine ma doare capu cand citesc ce tampenii debitezi
du-te si zi-i iubitei tale ca daca nu e insarcinata o sa ramana incurand cu tine, si o sa avetiun bebe dragut si putin bolnav la cap, ca tine