| Ramo137 a întrebat:

Urgent! Pe 17 o sa fie ziua fratelui meu mai e foarte putin, si habar n-am ce cadou sa ii cumpar. Face majoratul.
Stiu ca voia un hanorac cu galaxye pe el ceva..nu prea gasesc de unde sa cumpar.
Alte propuneri? nu ceas de mana. si chestii de pus pe degete, gat.
El face beatbox laughing daca conteaza si asta.
dau funda! repede va rog!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-i tu un hanorac simplu intr-o culoare care stii ca-i place si imprima mesajul acela undeva asa cum e, te duci c-o poza.
Sau, i-ai mai putea lua un alt articol vestimentar cool gen o camasa de zi
O esarfa
Un parfum fain
Un joc pe calculator
Mi-e greu sa-ti dau sugestii ca nu-l cunosc absolut deloc

| Pizzaislife a răspuns:

Nu stiu un ceas de mana, un parfum de la o firma mai buna poate o bratara de argint, sau un tricou cu mesaj personalizat

| Ramo137 explică (pentru Pizzaislife):

Am mentionat NU ceas de mana. sau chestii de genu. ( bratari etc laughing offf... ) mersi oricum de raspuns.