| Houselaurie a întrebat:

ce pot sa ii cumpar fratelui meu cadou de ziua lui? habar nu am. este peste o saptamana, face 12 ani, eu am 17. as vrea sa ii iau ceva da nu stiu ce. cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Pai depinde ce ii place lui
Poti sa-i personalizezi un tricou cu ceva ce ii place lui (e ieftin si iese super)
Sa-i cumperi ceva de imbracat ce isi doreste
Poate un articol sportiv :-)
Sau o carte(daca ii place sa citeasca) :-)

| kareina a răspuns:

Testeaza"terenul"si vezi ce isi doreste f mult, intreaba.l pe dupa "cires"! Ca idee, cumpara.i un mobil sau un dvd cu un gen de film ce i.ar placea! Bafta!