| VaROGsaMaAJUTATI a întrebat:

Urgent! spuneti-mi cum as putea sa le spun colegilor(pe mess) sa aduca 20 de lei pentru profesori.am descutat si azi despre asta si nu prea erau de acord, dar si voi stiti ca e frumos.as vrea sa le trimit tuturor un mesa prin care sa le zic sa nu uite sa aduca banii aceia.va rog frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimati colegi, aduceti suma pe care-am stabilit-o (20 lei) pentru cadourile profesorilor.

------> Daca ei nu vor sa aduca, fa sau cumpara tu ceva mic, dar totusi semnificativ. Dansii vor aprecia gestul!

Bafta!

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa dai mass dai pe un grup si dai click dreapta - ''Broadcast an IM to this group''

| deeadeea111 a răspuns:

click pe -->FRIENDSBroadcast an IM to this group

| mellymellysaa a răspuns:

Pai scrie mesajul, si apoi da send la toata lista, iar in mesaj precizezi pentru elevii clasei X, intelegi? :*

| VaROGsaMaAJUTATI explică (pentru mellymellysaa):

Stiu cum sa trimit!laughing dar nu stiu cum sa formulez.happy

| VaROGsaMaAJUTATI explică:

Voi nu intelegeti! stiu cum sa le trimit prietenilor(colegilor)! nu stiu cum sa le zic, cum sa le zic sa aduca bani, ce sa le zic, cum sa le zic... ce Doamne iarta-ma nu intelegeti? cititi intrebarea daca nu ati inteles!:p