| carmen_8268 a întrebat:

Urmeaza primul sarut. laughing

Nu stiu ce sa fac.adica stiu. dar daca ma emotionez si imi pierd firea si fac vreo "prostie"?
Daca nu sarut bine?straight face

Dau funda xD

Răspuns Câştigător
| Andra_5738 a răspuns:

Nu ai de ce e normal n-o sa faci nici o "prostie" totul vine de la sine, chiar daca o sa fie ceva emotiiwinking In legatura cu "Daca saruti nu bine" daca acea persoana te vrea (te place ) cu adevarat n-o sa faca nici o diferenta. o sa inteleaga e normal! Funda?! big grin pup

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stai linistita. Totul va veni de la sine si va fi OK. Nu-ti fa griji!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu conteaza daca saruti bine sau rau.
Doar e primul sarut.
Apropo ai grija sa nu salivezi(fara suparare).

| Mihai7best a răspuns:

Desi ti se pare greu de inteles toti stim sa sarutam e un instinct asa ca nu iti mai fa probleme

| JustMeYl3 a răspuns:

Primul sarut este intotdeauna o "prostie", dar te vei obisnui si vei vedea ca va incepe sa iti placa! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel.credeam ca nu stiu sa sarut. dar dupa primul sarut fata a fost foarte incantata si eu la felbig grin